Xara Web Designer Premium 2019 İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciXara
  • Dilİngilizce
  • Boyut180MB
  • Versiyon16.3.0.57723
Xara Web Designer Premium 2019 İndir

Xara Web Designer Premium 2019 İndir

Xara Web Designer Premium 2019, kullanıcıların birkaç tıklamayla web siteleri oluşturmasını sağlar. Kullanıcılar kendi web sayfalarını,...

Xara Web Designer Premium 2019, kullanıcıların birkaç tıklamayla web siteleri oluşturmasını sağlar. Kullanıcılar kendi web sayfalarını, şablonlarını ve daha fazlasını oluşturabilirler. Tüm araçlar profesyonel fonksiyonlara sahiptir ve kolaylık ve güvenilirlik için farklı seçeneklerle donatılmıştır. Bu uygulama ile kullanıcı herhangi bir Web sitesi ile ilgili kodlama bilgisi olması gerekmez, bu profesyonel ve benzersiz bir web sitesi tasarımı oluşturmak için kolay ve basit bir uygulamadır. 

Xara Web Designer Premium, kullanıcılara tüm cihaz yanıtlarına sahip web siteleri oluşturmalarını sağlamak için güçlü bir çözümdür. Kullanıcıların Mobil, Bilgisayar, Tv, Dizüstü Bilgisayar vb. Tüm platformlarda kullanılabilecek web sitelerini oluşturmalarını sağlar. Farklı SmartShapes ve Web sitesi bileşenleriyle, kullanıcılar çarpıcı ve etkileyici görünümlü bir web sitesi oluşturabilirler.

 Kullanıcıların web siteleri için arka plan isteyip istemediklerini seçebilmeleri için stok fotoğraflarını destekledi. Grafikler ve resimlerin desteğiyle, kullanıcılar web sayfalarına farklı stilleri ve efektleri hızlı bir şekilde entegre edebilirler. Kullanıcılara siteye daha iyi bir görünüm ve his vermek için, kaydırma sihrini artıran ve görünür hale geldiğinde farklı öğeleri solma efektleri ortaya çıkaran yeni Paralaks Kaydırma özelliğine sahip.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *