WinToHDD Enterprise 3 İndir
WinToHDD Enterprise 3 İndir

WinToHDD Enterprise 3 İndir

WinToHDD, Windows işletim sistemini CD ve DVD’lere ihtiyaç duymadan kurmanıza ve yeniden yüklemenize olanak veren...

WinToHDD, Windows işletim sistemini CD ve DVD’lere ihtiyaç duymadan kurmanıza ve yeniden yüklemenize olanak veren kullanışlı bir yardımcı programdır. Bu yazılımla Windows’u kolayca yeniden yükleyebilir, Windows’u başka disklere yükleyebilir veya mevcut Windows işletim sistemini (Windows Vista veya daha sonraki sürümlerini) başka bir diske yükleyebilirsiniz.

WinToHDD Enterprise 3 Özellikleri

  • Windows’u yeniden yükleme : Windows’u yeniden yükleme, bir CD / DVD sürücüsü veya USB yükleme kullanmadan doğrudan Windows 10/8/7 / Vista / 2016/2012/2008 doğrudan ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX dosyaları yüklemenizi sağlar. Bu özellik sayesinde, bilgisayar teknolojisi hakkında hiçbir şey bilmiyor olsanız bile, Windows’u birkaç tıklamayla kolayca yeniden yükleyebilirsiniz.
  • Windows Kurulumu: Bu özelliği kullanarak, Windows 10/8/7 / Vista / 2016/2012/2008, Microsoft Windows işletim sisteminin ISO, WIM, ESD, SWM, VHD, VHDX görüntüsü kullanılarak kurulduğu diskler dışındaki disklere yükleyebilirsiniz. kurulum kaynağı olarak dosya veya CD / DVD sürücüsü
  • Sistemi klonlayın: Sistemin klonlama özelliği, bu özellik ile mevcut işletim sistemini (Windows 10/8/7 / Vista / 2016/2012/2008) eski diskten yeni diske (HDD / SSD) kopyalamanıza olanak tanır. Mevcut Windows sisteminin bir kopyasını başka bir diske götürebilirsiniz.
  • USB Çoklu Kurulum: Bu özellik ile, BIOS üzerindeki aynı USB sürücüden ve UEFI’yi yüklediğinizden, Windows 10/8/7 / Vista / 2016/2012/2008 (64 ve 32 bit) sürümlerinde bir USB flash sürücü kurabilirsiniz. .
Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *