vMix Pro İndir
vMix Pro İndir

vMix Pro İndir

vMix Pro, fotoğrafları, videoları ve ses içeriğini birleştirerek yüksek kaliteli videolar oluşturmak için kullanılabilecek çok...

vMix Pro, fotoğrafları, videoları ve ses içeriğini birleştirerek yüksek kaliteli videolar oluşturmak için kullanılabilecek çok kullanışlı bir uygulamadır. Videoları AVI, MPEG, MP4 ve MPEG vb. Gibi farklı dosya biçimlerinde de kaydedebilirsiniz. Ayrıca farklı filtreler uygulayabilir ve özel efektler de ekleyebilirsiniz.

vMix Pro, AVI, MPEG, JPEG, PNG, BMP, WAV vb. listeye çok çeşitli dosya formatları ekleme imkanı sağlayan çok iyi organize edilmiş ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Ayrıca videoyu da oluşturabilirsiniz. önceden ayarladıktan sonra bunları bir dosyaya kaydedin ve ayrıca onları tam ekran moduna geçirebilirsiniz.

 Geçiş efektlerini de ayarlayabilir, geçiş süresini ve süresini özelleştirebilirsiniz. Bu uygulama, kareleri belirtilen değerde atlamanıza izin verir ve ayrıca farklı ses ve video kodekleri arasında seçim yapabilir. Bu uygulama aynı zamanda ses içeriği olmayan videoları kaydetmenizi ve ardından onları AVI dosya biçiminde kaydetmenizi sağlar. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *