Suicide Squad 4K Türkçe Dublaj İndir
Suicide Squad 4K Türkçe Dublaj İndir

Suicide Squad 4K Türkçe Dublaj İndir

Suicide Squad: Gerçek Kötüler, DC Comics’in aynı adlı antikahraman takımından uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi. Film DC Extended Universe’in geliştirdiği...

Suicide Squad: Gerçek Kötüler, DC Comics’in aynı adlı antikahraman takımından uyarlanan Amerikan süper kahraman filmi. Film DC Extended Universe’in geliştirdiği üçüncü yapım. David Ayer tarafından yazıp yönetilen filmin oyuncu kadrosunda Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ike Barinholtz, Cara Delevingne ve Scott Eastwood yer alıyor.

Şubat 2009 itibarıyla Suicide Squad filmi Warner Bros. tarafından geliştirildi. Ayer filmi yazıp yönetmek için Eylül 2014’te imzayı attı ve Ekim’de oyuncu seçme süreci başladı. Temel çekimler 13 Nisan 2015 tarihinde Toronto, Ontario, Kanada’da başladı ve ek çekimler Chicago, Illinois’te yapıldı ve o yılın Ağustos ayında sona erdi. Film 2D, 3D ve IMAX 3D olarak 5 Ağustos 2016’da vizyona girdi.

Özellikle Margot Robbie’nin performansı övülmesine rağmen eleştirmenlerden olumsuz yorumlar alan film dünya çapında 745 milyon $’ın üstünde hasılat elde etti. 89. Akademi Ödülleri’nde En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı kategorisinde ödül kazandı.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *