Speedify İndir
Speedify İndir

Speedify İndir

Speedify, sıklıkla kullandığımız sosyal ağ uygulamalarının dönem dönem yasaklandığı, YouTube videolarına sınırlama getirildiği ülkemizde oldukça...

Speedify, sıklıkla kullandığımız sosyal ağ uygulamalarının dönem dönem yasaklandığı, YouTube videolarına sınırlama getirildiği ülkemizde oldukça faydalı bir VPN uygulaması. Benzerlerinden farklı olarak WiFi ve 3G bağlantınızı eş zamanlı olarak kullanıp engelli sitelerde çok hızlı sörf yapmanın keyfini sürebiliyorsunuz.

Aylık ücretsiz 1GB veri kullanımına izin veren Speedify’ın en önemli özelliği adından da tahmin edeceğiniz üzere hızlı çalışması. VPN uygulamaları bildiğiniz üzere IP adresinizi değiştirip farklı bir ülkeden giriş yapıyormuş gibi göstererek engellere takılmamızı sağlar ancak bunu yaparken mevcut hızınızı sonuna kadar kullanmanıza izin vermez. Speedify hem kablosuz hem de hücresel bağlantınızı aynı anda kullanmanıza izin veriyor. Grafiksel olarak kullanımınızı takip edebiliyor, hangi bağlantıyla ne kadar veri harcadığınızı görebiliyorsunuz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *