SnapGene İndir
SnapGene İndir

SnapGene İndir

SnapGene İndir, DNA manipülasyonlarını planlamak ve uyarmak için kullanılabilecek kullanışlı bir uygulamadır. DNA yapılarını dijital formda belgelemek...

SnapGene İndir, DNA manipülasyonlarını planlamak ve uyarmak için kullanılabilecek kullanışlı bir uygulamadır. DNA yapılarını dijital formda belgelemek için bir alternatif olarak yaratılmıştır, böylece sonuçları tüm web’de kolayca paylaşabilirsiniz.

SnapGene ile enzimlerin ve çevirilerin harita görüntüsünde gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Tüm öğeler düzenleme ve seçimi vurgulayarak etkileşimlidir. SnapGene sıradan insanlar için geliştirilmemiştir; DNA biliminin terminolojisi ve DNA dizileri hakkında bilgi sahibi olanlar için geliştirilmiştir. 

Açık okuma çerçevelerini kullanarak genleri bulabilir ve yinelenen özellikleri ekleyebilir, kaldırabilir, düzenleyebilirsiniz. Moleküler biyoloji prosedürlerini görselleştirmek, planlamak ve belgelemek için en hızlı ve en kolay yol olarak kabul edilir. Bu oldukça esnek uygulamanın, aynı ürün gruplarını ya da gruplarını bulmak için özel bir amacı vardır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *