SimpleMind Desktop Pro İndir
SimpleMind Desktop Pro İndir

SimpleMind Desktop Pro İndir

SimpleMind Desktop Pro, kullanıcıların karmaşıklıklarına bakılmaksızın zihin haritalarını kolaylıkla oluşturup düzenlemelerini sağlayan güçlü ve güvenilir...

SimpleMind Desktop Pro, kullanıcıların karmaşıklıklarına bakılmaksızın zihin haritalarını kolaylıkla oluşturup düzenlemelerini sağlayan güçlü ve güvenilir bir beyin fırtınası aracıdır. Öyle fikirlerinizi diyagramlar basit ve sezgisel üreten yapar çok yönlü bir zihin haritası oluşturma programı.Program, fikirleri, kelimeleri ve kavramları ilişkilendirerek tüm bilgileri görsel olarak özetlemenize yardımcı olur. 

Bu şekilde, tüm verilerinizi istediğiniz gibi kolayca düzenleyebilirsiniz.Programın grafik arayüzü çok basit ve gereksiz karmaşıklıktan uzaktır ve üyeler programla birlikte çalışabilir ve sonuçta tüm fikirleri merkezi bir konumda birleştirebilir. . Bu sezgisel uygulamayı kullanarak nerede olursanız olun istediğiniz zaman haritayı kullanabilirsiniz. Uygulamayı ilk kez başlattığınızda, şemayı istediğiniz gibi kolayca özelleştirebileceğiniz bir Central Theme düğümü görüntülenir. Sağ tıklama menüsü yeni konular, resimler ve metin eklemenizi sağlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *