SilverFast Ai Studio 2020 İndir
SilverFast Ai Studio 2020 İndir

SilverFast Ai Studio 2020 İndir

SilverFast Ai Studio 2020, farklı masaüstü görüntü tarayıcıları için kontrol kolaylığı sağlayan yeni standartlara sahip...

SilverFast Ai Studio 2020, farklı masaüstü görüntü tarayıcıları için kontrol kolaylığı sağlayan yeni standartlara sahip güçlü ve gelişmiş bir uygulamadır. Uygulama, her tür kullanıcı ve tarayıcıya renk reprodüksiyonu için araçlar sunar. Uygulama, tarayıcıların donanımına uyum sağlar ve bu nedenle en iyi sonuçları ve çıktıları alabilir. Görüntü optimizasyonu için size daha da yüksek bir verimlilik derecesi sağlayabilir.

SilverFast Ai Studio 2020, Çoklu örnekleme için desteklere sahiptir, artık otomatik hizalama içerir ve bu özelliği donanım tabanlı destek olmayan tarayıcılarda bile etkinleştirir. AACO, kullanıcının parlak alanlardan ödün vermeden gölgeli alanlardan maksimum ayrıntı elde etmesini sağlar. 

Bu, özellikle sınırlı dinamik aralık sunan tarayıcılarla çalışırken paha biçilmez bir araç haline geldi. RAW formatında çıktı görüntülerini kalite kaybı olmadan ve tüm ek verilerle alma olanağına sahiptir. Her tarayıcı modeli için ayrı ayarlama ve taranan görüntülerin yüksek detay derinliği bu yazılımın avantajlarıdır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *