Sidify Spotify Music Converter İndir
Sidify Spotify Music Converter İndir

Sidify Spotify Music Converter İndir

Sidify Spotify Music Converter, Spotify’dan müzik indirmek ve DRM koruması tarafından uygulanan kısıtlamaları aşmak için...

Sidify Spotify Music Converter, Spotify’dan müzik indirmek ve DRM koruması tarafından uygulanan kısıtlamaları aşmak için kullanılabilecek etkileyici bir uygulamadır.

Sidify Spotify Music Converter, basit ve hızlı bir yükleme işlemine sahiptir, ancak bu programı kullanmanız gerekirse Spotify’ın sisteminize yüklenmesi gerekir. Bu uygulama gezinmek çok kolay ve size herhangi bir sorun vermeyecek çok samimi ve çekici bir kullanıcı arayüzü var. Özel pencerede parçanın veya çalma listesinin bağlantısını yapıştırarak veya sürükleyerek bırakarak başlayabilirsiniz. 

Ana dosyadaki içerikleri, toplam dosya sayısı ve süreyle birlikte hemen görüntüler. Sidify Spotify Music Converter, size AAC, WAV, FLAC ve MP3 olmak üzere dört farklı format seçeneği sunar ve dönüştürme modunu ve çıktı kalitesini belirleyebilirsiniz. Bu uygulama, kaliteyi korurken, dosyaların ID3 etiketlerini korurken müziği dönüştürmenize de izin verir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *