Shadow Defender 2020 İndir
Shadow Defender 2020 İndir

Shadow Defender 2020 İndir

Shadow Defender 2020, PC’nizde veya Dizüstü Bilgisayarınızda istenmeyen veya kötü niyetli değişikliklerin yapılmasını önlemenin etkili...

Shadow Defender 2020, PC’nizde veya Dizüstü Bilgisayarınızda istenmeyen veya kötü niyetli değişikliklerin yapılmasını önlemenin etkili bir yolunu sağlayan, Windows işletim sistemleri için güvenilir ve güçlü ancak kullanımı kolay bir güvenlik ve gizlilik koruma aracıdır. Bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden ve sisteminizin ayarlarını ve içeriğini etkileyebilecek ve değiştirebilecek çeşitli diğer tehditlerden korumak için tasarlanmış kapsamlı ve güvenilir bir yazılım çözümüdür.

Bu, sisteminizi Gölge Modu adı verilen sanal bir ortama yerleştiren hassas bir araçtır. ve sonra herhangi bir sistem değişikliğini ona yönlendirir, böylece kötü niyetli faaliyetler gerçek sisteminize dokunulmaz. Kötü bir şey olursa, sisteminizi orijinal ve el değmemiş durumda bırakarak yeniden başlatmanız yeterlidir. Özel verilerinizi bu gelişmiş yazılımla da koruyabilirsiniz. Hangi dosya ve klasörlerin kalıcı olarak gerçek ortama kaydedileceğini bile belirleyebilir, önemli olanların yeniden başlatmadan sonra saklanmasını sağlarken daha az önemli olanların korunmasını sağlayabilirsiniz.

Program, kişisel dosyalarınıza zarar vermeden veya sisteminizdeki herhangi bir şeyi değiştirmeden bilgisayarınızı temizler. Üstelik internet güvenlik özelliği gizliliğinizi korur ve yetkisiz kişilerin verilerinizi toplamasını engeller. Dosyalar, belgeler, medya vb. Dahil verilerinize zarar verebilecek istenmeyen tehditleri tespit etmek için bilgisayarınızı tarar. Ayrıca, casus yazılım, fidye yazılımı, Truva atı, rootkit, virüsler ve diğer kötü amaçlı yazılımlar dahil olmak üzere işletim sisteminizden her türlü virüsü engeller. PC’nizin gerçek ortamını değiştirmeden. Bu akıllı uygulama aynı zamanda özel verilerinizi korumanıza ve yetkisiz kişilerden korumanıza yardımcı olan bir Parola Yöneticisi içerir. Dahası, bilgisayar korsanlarından veya meraklılardan korkmadan internette çok güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *