SeismoSoft SeismoBuild 2018 İndir
SeismoSoft SeismoBuild 2018 İndir

SeismoSoft SeismoBuild 2018 İndir

SeismoSoft SeismoBuild 2018, tasarım ofisine yönelik betonarme çerçeveli yapıların güçlendirilmesinin yanı sıra sismik değerlendirme için...

SeismoSoft SeismoBuild 2018, tasarım ofisine yönelik betonarme çerçeveli yapıların güçlendirilmesinin yanı sıra sismik değerlendirme için çok kullanışlı ve yenilikçi bir Sonlu Elemanlar paketidir. Bu uygulama, kod tanımlı değerlendirme metodolojilerini yapısal modellemeden gerekli analizlere ve ilgili üye kontrollerine kadar kolayca taşıyabilir. 

SeismoSoft SeismoBuild 2018 görsel bir arayüze sahiptir, yani herhangi bir giriş veya konfigürasyon dosyasına, programlama komut dosyasına veya başka zahmetli faaliyetlere ihtiyacınız yoktur. Eğimli kirişlerin ve döşemelerin kolay bir şekilde modellenmesi yanında, kısa kolonların modellenmesi için otomatik kolon alt bölümleri vardır. 

Doğrusal olmayan beton ve çelik malzeme modellerinden oluşan büyük kütüphane ile donatılmıştır. SeismoSoft SeismoBuild 2018 ile yapısal deformasyon dizisini daha iyi göstermek için AVI filmleri oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *