Outertech Cacheman 2016 İndir
Outertech Cacheman 2016 İndir

Outertech Cacheman 2016 İndir

Outertech Cacheman 2016, işlem önceliğini değiştirerek ve RAM belleğini yöneterek bilgisayarınızın performansını artırmanıza yardımcı olacak...

Outertech Cacheman 2016, işlem önceliğini değiştirerek ve RAM belleğini yöneterek bilgisayarınızın performansını artırmanıza yardımcı olacak çok kullanışlı bir uygulamadır. Performansı arttırmak için, çeşitli farklı işletim sistemi ayarlarını daraltmanıza izin verir.

Outertech Cacheman 2016, bilgisayarda çalışmakta olan işlemlere doğrudan erişebilmenizi sağlayan, basit, temiz ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır. Seçilen işlemi kolayca öldürebilir veya yeniden başlatabilir ve uygulamanın birincil panelden kaydedildiği klasörü açabilirsiniz. 

Ayrıca çok fazla CPU kaynağı kullanan arka plan uygulamalarının önceliğini düşürebilir, tam ekran modunda çalışan programların işlem önceliğini değiştirebilirsiniz. Ayrıca CPU kullanımı ve RAM kullanımı hakkındaki bilgileri görüntüleyebilir ve işlemlerin yürütülmesi için öncelik seviyesini ayarlayarak hangi yardımcı programların tam veya yavaş hızda çalıştırılacağını belirleyebilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *