OneSafe JPEG Repair İndir

OneSafe JPEG Repair İndir

OneSafe JPEG Repair, hasarlı JPEG fotoğraflarını kurtarmanıza ve orijinal hallerine geri yüklemenize yardımcı olan güvenilir...

OneSafe JPEG Repair, hasarlı JPEG fotoğraflarını kurtarmanıza ve orijinal hallerine geri yüklemenize yardımcı olan güvenilir ve güçlü bir dijital görüntü onarım aracıdır. Yazılım bozuk veya hasarlı JPEG ve diğer görüntü dosyalarını onarır ve bunları flash bellek kartlarından, bellek çubuklarından, bilgisayar sabit disklerinden veya diğer ikincil depolama ortamlarından kurtarır. 

Bu araç, depolama ortamını ayrıntılı bir şekilde tarar ve JPEG resim dosyasının orijinal verilerini değiştirmeden ciddi şekilde bozulmuş JPEG resim dosyalarını bile onarır. Bu akıllı onarım aracını kullanarak, bozuk üstbilgi, bozuk JPEG verileri, geçersiz JPEG dosya yapısı, bilinmeyen veya geçersiz JPEG işaretleyici, eksik SOS işaretleyici vb. Durumlarda bile tamamen okunamayan JPEG dosyalarını düzeltme gücüne sahipsiniz. JPG, JPEG, TIFF, BMP, TIF, Kullanıcı arabirimi oldukça basit bir düzene sahiptir, bu da fotoğrafları onarmayı denemeyi oldukça kolaylaştırır. Kullanımı kolaydır ve onarım işlemi hızlı bir şekilde üç adımda tamamlanır – Dosya, Onarım ve Önizleme ve Kaydetme. Tek seferde sınırsız bozuk JPEG dosyasını düzeltebilirsiniz. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *