Nsauditor Network Security Auditor Ücretsiz İndir
Nsauditor Network Security Auditor Ücretsiz İndir

Nsauditor Network Security Auditor Ücretsiz İndir

Nsauditor Network Security Auditor, ağ yöneticilerinin ağları ve ana bilgisayarları taramasını sağlayacak etkileyici bir uygulamadır. Güvenlik...

Nsauditor Network Security Auditor, ağ yöneticilerinin ağları ve ana bilgisayarları taramasını sağlayacak etkileyici bir uygulamadır. Güvenlik açıklarını tespit etmek ve ayrıca istatistikler oluşturmak.

 Bu uygulama çeşitli özel parametrelerle birlikte gelir, ayrıca çok basit ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve araçlara anında erişim sağlar. Kullanıcılara bilgisayarda çalışan ağ bağlantılarını ve işlemlerini görüntüleme imkanı sağlayan ağ izleme özelliğine sahiptir. 

Nsauditor Network Security Auditor, TCP ve UDP bitiş noktaları, ana bilgisayar adı, ülke, hizmet adı, uzak adres ve diğerlerini içeren her işlem için ayrıntılı bilgi görüntüler. Bağlantıları ve izleme yolu ana bilgisayarını da kapatabilir ve verileri düz metin dosyasına kaydedebilirsiniz. Ayrıca, FTP, Telnet, NetBIOS, UDP ve diğerleri gibi ağ servislerinde bulunan güvenlik açıklarına dayanarak denetim raporu oluşturmanıza olanak sağlar.

 Belirtilen IP adreslerinin ve e-posta hesaplarının geçerliliğini kontrol etmenize, IP adreslerini ana bilgisayar adlarına dönüştürmenize, WHOIS ile etki alanı kaydı almanıza ve ayrıca trafik emülatörünü kullanmanıza olanak tanır. Kesin bir notla, Nsauditor Ağ Güvenliği Denetçisinin, ağ yöneticilerinin ağları ve ana bilgisayarları taramasına izin verecek etkileyici bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *