Mumya'nın Dönüşü 2001 1080P Türkçe Dublaj İndir
Mumya’nın Dönüşü 2001 1080P Türkçe Dublaj İndir

Mumya'nın Dönüşü 2001 1080P Türkçe Dublaj İndir

Mumya’nın Dönüşü, yönetmen Stephen Sommers’in Mumya‘da başarılı olan aynı kadroyu daha da sofistike bir devam filmi için...

Mumya’nın Dönüşü, yönetmen Stephen Sommers’in Mumya‘da başarılı olan aynı kadroyu daha da sofistike bir devam filmi için geri toplamış olduğu film. Pankreas güreşçisi The Rock da rol alıyor.

Filmin Konusu :

Yıl 1933. Rick O’Connell (Brendan Fraser) ile Evelyn’in (Rachel Weisz) Mısırlı rahip İmhotep’in mumyasıyla dehşet dolu karşılaşmalarının üzerinden 10 yıl geçmiştir. Artık evli bir çift olan Rick ve Evelyn’in Alex (Freddie Boath) adını verdikleri sekiz yaşında bir oğulları vardır. Alex, babasının mizah gücüyle, macera tutkusunu, annesinden de antik uygarlıklara duyduğu ilgiyi almıştır. Öte yandan, binlerce km uzakta Sahra Çölü’nün kumları altında yepyeni bir kâbus başlamaktadır.

5000 yıl önce yenildiği savaşın intikamını almak için Tanrı Anubis’le anlaşma yapan Scorpion King (Akrep Kral) adlı savaşçı (Dwayne Johnson) Tanrı Anubis’in ordularını yöneterek intikamını almıştır. Tekrar uyandırılana kadar kumlara geri dönmüştür. öte yandan Hedefleri Akrep Kral’ı öldürüp Anubis’in ordularının komutasını ele alarak tüm uygar dünyayı ele geçirmek olan ve önderleri Hafız isimli bir müze görevlisi bir grup Hamunaptrada yaptıkları kazıyla Imhotep’in çürümüş bedenine ulaşırlar ve onu British Museum’a geri getirerek tekrar canlandırırlar şimdi hedefleri çölün derinliklerindeki Ahm Shere Vadisindeki Altın Piramit ve Akrep kralın mezarıdır. Onları durduracak kişiler ise Rick ve Evelyn’dir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *