MobaXterm Professional Edition İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciMobaXterm Professional
  • Dilİngilizce
  • Boyut27.6MB
  • Versiyon12.4
MobaXterm Professional Edition İndir

MobaXterm Professional Edition İndir

MobaXterm Professional Edition, gelişmiş kullanıcıların yanı sıra sistem yöneticisinin uzaktan çok çeşitli görevleri gerçekleştirmesine olanak...

MobaXterm Professional Edition, gelişmiş kullanıcıların yanı sıra sistem yöneticisinin uzaktan çok çeşitli görevleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan çok kullanışlı ve kapsamlı bir yardımcı program paketidir. Aynı ağa bağlı birkaç farklı bilgisayarınız varsa, bunları yönetmenin yanı sıra yönetmek de karmaşık görevleri içerir ve bunların çoğu uzaktan bağlantı gerektirir.

 Yöneticiler belirli eylemleri gerçekleştirmek için çeşitli araçlar kullanırlar ve MobaXterm Professional Edition bunlardan biridir. Bu araç, programcılar, yöneticiler ve web tasarımcıları için uyarlanmış farklı fonksiyonlar ve uygulamalar sunar. 

MobaXterm Professional Edition, tüm özelliklere ve komutlara erişmenizi sağlayacak görsel olarak çekici ve özenle düzenlenmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Bu uygulama birçok kullanıcıyı yerleşik X11 sunucusuna ve aynı zamanda birden fazla uzak cihazda aynı anda birden fazla görevi yürütmeyi mümkün kılan çok sekmeli arayüze çekmektedir. MobaXterm Professional Edition ile çok çeşitli oturum türleri oluşturabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *