Malefiz: Kötülüğün Gücü 1080P Türkçe Dublaj İndir
Malefiz: Kötülüğün Gücü 1080P Türkçe Dublaj İndir

Malefiz: Kötülüğün Gücü 1080P Türkçe Dublaj İndir

Malefiz: Kötülüğün Gücü (İngilizce:Maleficent: Mistress of Evil) Joachim Rønning’in yönettiği ve Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster tarafından yazılmış Walt Disney Pictures tarafından...

Malefiz: Kötülüğün Gücü (İngilizce:Maleficent: Mistress of Evil) Joachim Rønning’in yönettiği ve Linda Woolverton, Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster tarafından yazılmış Walt Disney Pictures tarafından hazırlanan 2019 Amerikan kara fantastik macera filmi. Angelina Jolie’nin rolünü canlandırması için döndüğü 2014 filmi Malefiz’in bir devamıdır. Elle Fanning, Sam Riley, Imelda Staunton, Juno Temple ve Lesley Manville de önceki rollerine geri döndüler. Harris Dickinson, ilk filmdeki Brenton Thwaites’i ve Chiwetel Ejiofor, Ed Skrein ve Michelle Pfeiffer’i oyuncu kadrosuna yeni karakterler olarak kattılar.

İlk filmin Mayıs 2014’te gösterime girmesinden sonra, Angelina Jolie bir devam filminin mümkün olduğunu belirtti. Proje bir sonraki Haziran ayında resmen duyuruldu ve Jolie Nisan 2016’da sözleşmeyi imzaladı. Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı filminin yönetmenliğini yapan Rønning, 2017 Ekim’inde filmi yönetmesi için işe alındı ve oyuncu kadrosu geri kalanını Mayıs 2018’de ekledi ve onayladı. Ağustos ayına kadar sürecek olan İngiltere’deki Pinewood Studios’da çekimler başladı.

Malefiz: Kötülüğün Gücü, 18 Ekim 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girdi ve dünya çapında 161 milyon dolar hasılat elde etti. Film, Jolie, Fanning, Ejiofor ve Pfeiffer’in performanslarından övgüyle karışık eleştiriler aldı; ancak “aşırı yapay görseller” üzerine eleştirildi.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *