Magic Translator Ücretsiz İndir
Magic Translator Ücretsiz İndir

Magic Translator Ücretsiz İndir

Magic Translator, kullanıcıların metin, içerik, web sayfaları, belgeler bir dilden dile dile dile çevirmelerini sağlar. Uygulama...

Magic Translator, kullanıcıların metin, içerik, web sayfaları, belgeler bir dilden dile dile dile çevirmelerini sağlar. Uygulama 53 dilde destek veriyor, kullanıcıların kolayca sınırsızca çevirmelerine izin veriyor. Çeviri işlemini daha basit ve kolay hale getirir. Tarayıcılar ile entegrasyon, uygulama düzenleme, hizmetten yararlanmak için bir uygulama oluşturma belgesi vardır.

Magic Translator, uygulamanın 3000 kelimeye kadar büyük belgelerle kolayca çalışmasını sağlayan çoklu iş parçacıklı işlevler ve modüller ile tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Uygulama, kullanıcıların web sayfası etkinliklerini izleyen ve kullanıcının ihtiyaç duyduğu çeviri işlemini sağlayan tarayıcı entegrasyonuna sahiptir. 

Kullanıcılar daha sonra kullanmak üzere çevrilmiş metni veya belgeyi kaydedebilir. DOC, RTP ve TXT gibi çok çeşitli içe aktarılan metin biçimlerini destekler. Daha kolay ve güvenilir olması için optimize edilmiş görevler ve araçlar içeren modern bir grafiksel ortama sahiptir. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *