Metro Exodus İndir İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Metro Exodus İndir
Metro Exodus İndir

Metro Exodus İndir

Metro Exodus 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı tarzında video oyunudur. Yazar Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen Metro...

Metro Exodus 4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı tarzında video oyunudur. Yazar Dmitry Glukhovsky’nin romanlarından esinlenen Metro oyun serisinin üçüncü oyunudur. Metro 2033 ve Metro: Last Lightoyunlarında yaşanan hadiseleri izlemektedir.

Özet :

Metro Exodus, Metro: Last Light’ta yaşanan hadiselerden sonra nükleer savaşın yıkıma uğrattığı post apokaliptik yeryüzünde geçmektedir. Oyun Metro:Last Light’ın (iyi son) “Kefaret” sonundan hikâyeye devam eder. İlk iki oyunda olduğu gibi oyuncu Artyom rolünü üstlenir ve Moskova Metrosu’ndan kaçarak Spartalı Korucularla birlikte ülkenin uzak doğusuna yolculuğa çıkar.

Artyom ve arkadaşları, Aurora adını koydukları lokomotifle önce Ural Dağları’na çok da uzak olmayan Volga Nehri civarına yolculuk eder. Daha sonra yeni bir hayat kurmak için doğuya doğru yol alırlar. Moskova Metrosunun sert nükleer kışıyla başlayan hikâye bir yıllık süreçte cereyan eder. Diğer ana karakter, bir önceki oyundan ve Metro 2035kitabından hikâyeye geri dönen ve şu anda Artyom’un eşi olan Anna’dır.