Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı İndir
Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı İndir

Hızlı ve Öfkeli Tokyo Yarışı İndir

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı (İngilizce orijinal adı: The Fast and the Furious: Tokyo Drift), 16 Haziran 2006 tarihinde vizyona giren,...

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı (İngilizce orijinal adı: The Fast and the Furious: Tokyo Drift), 16 Haziran 2006 tarihinde vizyona giren, yönetmenliğini Justin Lin’in yaptığı senaryosunu da Chris Morgan’ın yazdığı Hızlı ve Öfkeli serisinin üçüncü filmidir.

Konusu :

7 yaşındaki Sean Boswell yasa dışı olan sokak yarışlarına meraklı bir gençtir. Katıldığı yarışlar hep kazalarla sonuçlanınca başı polis ile derde girer annesi hapse girmesinden korktuğu için onu Tokyo’da yaşayan asker babasının yanına gönderir. Kendisini tamamen farklı bir kültürün içinde bulan Sean’ın Tokyo’daki sıkıcı hayatı, Twinkie ile tanışınca değişmeye başlar. Twinkie sayesinde kendini birden Tokyo’nun drift yarışları dünyasında bulur. Daha önce alışık olduğu sokak yarışlarından çok daha farklıdır.

Ekleme: Serinin bu filmi diğer filmlerden farklıdır ve zaman olarak da da ileridedir. Tahminlere göre bu film Fast & Furious serisinin 6. bölümünden sonradır (zaman olarak) ve bazı replikler ile 6. bölümü 7. bölüme bağlar.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *