Google Drive Film İndir – Google Drive Film İzle

Birçok aksiyon, macera, komedi, fantastik, korku gibi kategorilerde kolayca Google Drive üzerinden indirebileceğiniz filmler bulunmaktadır. Aşağıda bulunan filmleri seçerek indirebilirsiniz. Google Drive film indirme sayesinde virüssüz full film indirebilirsiniz. Google Drive Full Film İndir.

Marvel Filmleri indirmenin adresi burada. İstediğiniz Marvel Filmi var ise iletişim formunu doldurarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Full marvel filmi indirme. Google Drive Marvel Film İndirme

Google Drive, e-tabloları, dokümanları, sunumları ve fotoğrafları barındırmak ve paylaşmak için harika bir araç. Ancak tüm yaptıkları bundan ibaret değil. Film izlemek isteyen hatta onları indirip arşivine koymak isteyen insanları içinde Google drive film indir seçeneği için kurtarıcı bir seçenektir

Google Drive Filmleri Nerede Bulunur?

Google Drive, kullanıcıların filmleri doğrudan başkalarıyla veya web’de herkese açık olarak paylaşmasına olanak tanır. Bunu aklınızda tutarak, bir dizi web sitesinde ve çevrimiçi toplulukta listelenen filmleri bulabilirsiniz. İçeriği paylaşmak veya indirmek için gerekli izinlere sahip olduğunuzdan emin olmanız bu noktada önemli. Eğer kısa yoldan Google drive film indir avantajından yararlanmanızın ilk aşaması için “site: drive.google.com” ifadesini Google’da aratarak direkt filmlere erişebilirsiniz.

Google Drive Film Nasıl İndirilir?

İzlemek istediğiniz bir filmin bağlantısını bulduktan sonra, filminizi oynatmak Google Drive’ınıza kaydetmek veya doğrudan bilgisayarınıza indirmek için şu birkaç yolu izleyebilirsiniz;

  • Bir Google Drive film dosyası açmak için herhangi bir filmi seçin.
  • Doğrudan film izleme sayfasına yönlendirilirsiniz. Filmi izlemek için Oynat simgesine tıklayın.
  • Filmi bilgisayarınıza indirmek için indir simgesini seçin .
  • Filmi Google Drive’ınıza kaydetmek için Drive’ıma Ekle simgesini seçin.
  • Film Google Drive’ınıza eklendikten sonra, daha sonra istediğiniz zaman indirmeyi seçebilirsiniz. Bunu yapmak için, dosyayı Google Drive’ınızda bulun ve ek seçenekler menüsünü açmak için sağ tıklayın veya çift tıklayın.
  • İndir’i seçin ve bilgisayarınızda nereye kaydetmek istediğinizi seçin.

Bilgisayarınıza bir Google drive film indir yolunu seçtiğinizde Google, dosya üzerinde bir virüs taraması gerçekleştirir. Ne yazık ki bazı virüsler Google’ın dahi bulabileceği boyutta olamayabilir. Bu durumda size bir uyarı gönderilir. Her şeye karşı dikkatli olmayı ve güvenilir kaynaklardan indirmeyi ihmal etmeyin.

Google Backup and Sync Kullanarak Google Drive Filmlerini İndirme

Google Drive üzerinde film indirmenin bir diğer basit yolu da vardır. Kaydedilen film dosyalarını indirmek istiyorsanız, bunu arka planda yapmak için Google’ın Yedekle ve Senkronize Et masaüstü uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca, Google Drive’ınıza kaydettiğiniz bir grup filmi veya diğer içerikleri indirmenin iyi bir yoludur.

Bilgisayarınıza Kaydedilen Google Filmler Nasıl Oynanır?

Hepsi yerel olarak masaüstü medya oynatıcılar tarafından desteklenmeyen çok sayıda video formatı vardır. Neyse ki VLC, çeşitli formatlarla çalışan ve Windows, macOS, Linux, Android ve iOS için sürümleri olan bir medya oynatıcıdır. Google drive film indir işleminde tüm videoları isteğinize göre VLC formatında indirebilirsiniz.