EveryLang Pro Full 3.3.3.0 Dil Çeviri Programı
EveryLang Pro Full 3.3.3.0 Dil Çeviri Programı

EveryLang Pro Full 3.3.3.0 Dil Çeviri Programı

EveryLang Pro, türkçe dahil bir çok ülkenin dilini kolayca bir birine dönüştürebilirsiniz program full tam...

EveryLang Pro, türkçe dahil bir çok ülkenin dilini kolayca bir birine dönüştürebilirsiniz
program full tam sürümdür tavsiyedir.

EveryLang programı, Windows kullanıcılarının bilgisayarlarında en hızlı yoldan ellerindeki yazıları diğer dillere tercüme etmelerine yardımcı olan ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Pek çok diğer tercüme programının aksine sadece tek bir kaynaktan destek almayan uygulama, Google Çeviri,Microsoft ve Yandex’in çeviri sistemlerinden faydalanıyor.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen program, kullanıcıların ince ayarlar yapabilmeleri için geniş bir seçeneklerekranına sahip diyebilirim. İnternetteki çeviri servisleri tarafından desteklenen tüm dilleri desteklemesi sayesinde dil seçimi konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız ortada ancak çeviriler için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini de hatırlatalım.

Seçtiğiniz yazıların doğru bir imlaya sahip olup olmadıklarını da kontrol edebilen EveryLang, böylelikle kendi yaptığınız tercümelerin bile ne kadar doğru olduğunu size gösterebiliyor.Özellikle farklı alfabeler kullanan dillerle çalışan kullanıcılar, klavye kısayollarından faydalanarak alfabe değişimlerini yapabiliyor ve yazılarını yazabiliyorlar. Aynı anda bir kaç dili farklı tuşlara atamak mümkün ve bu durum işlemlerinizi oldukça hızlandırıyor.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *