Dünya Yeni Bir Başlangıç 1080P Türkçe Dublaj İndir
Dünya Yeni Bir Başlangıç 1080P Türkçe Dublaj İndir

Dünya Yeni Bir Başlangıç 1080P Türkçe Dublaj İndir

After Earth (Türkçe:Dünya: Yeni Bir Başlangıç), macera, bilim-kurgu, aksiyon türünde 2013 yapımı sinema filmi. M. Night Shyamalan’ın...

After Earth (Türkçe:Dünya: Yeni Bir Başlangıç), macera, bilim-kurgu, aksiyon türünde 2013 yapımı sinema filmi. M. Night Shyamalan’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrolünde Will Smith ve oğlu Jaden Smith yer almaktadır.

Film Türkiye’de vizyona girdikten sonra, ilk üç günde 47.341 seyirci ve 530.622 TL hasılat, 15 hafta vizyonda kaldığı süre içerinde ise 199.760 seyirci ile 2.012.220 TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Filmin Konusu :

Film, günümüzün çok uzağındaki bir gelecekte ve tamamen kurgusal bir dünyada geçmektedir. Dünya terk edilmiş ve insanlar başka gezegenlerde yaşamlarını sürdürmeye başlamıştır.

Dünyanın terkedilmesinden 1000 yıl kadar sonra bir yolculuk sırasında uzay gemileri arızalanan, henüz çok genç yaşta olan Kitai ve babası Cypher mecburen dünyaya iniş yapmaya karar verirler. İniş sırasında Cypher ciddi anlamda yaralanmıştır.

Baba ve oğul, uzun zaman önce terk edilmiş bu dünyada, garip yaratıklarla ve tehlikeli olaylarla mücadele etmek zorunda kalırlar. Babasının ve kendi hayatı artık Kitai ‘in elindedir.


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *