Derivative TouchDesigner Pro İndir
Derivative TouchDesigner Pro İndir

Derivative TouchDesigner Pro İndir

Derivative TouchDesigner Pro, sizi çarpıcı Gerçek Zamanlı projeler ve zengin kullanıcı deneyimleri oluşturmak için ihtiyacınız...

Derivative TouchDesigner Pro, sizi çarpıcı Gerçek Zamanlı projeler ve zengin kullanıcı deneyimleri oluşturmak için ihtiyacınız olan araçlarla donatan bir görsel geliştirme platformudur. İster interaktif medya sistemleri, ister mimari projeksiyonlar, canlı müzik görselleri oluşturun, ister en yeni yaratıcı dürtünüzün hızlı prototipini oluşturun, TouchDesigner her şeyi yapabilen platformdur.

 TouchDesigner çevresindeki dünya ile iyi çalışıyor. İster başka bir yazılım, protokol, donanım aygıtı veya web olsun, birlikte çalışabilirlik için kapsamlı seçenekler TouchDesigner’ı herhangi bir ortama entegre etmenizi sağlar. Projeksiyon eşlemesi her iş için özel çözümler içerir, iki projeksiyon kurulumu aynı değildir.

TouchDesigner özellik ve özelleştirme seçenekleri paketi, herhangi bir projeksiyon projesinin mümkün olmasını sağlar. TouchDesigner’ın diğer tüm özellikleri, herkesin sanal gerçeklikle hızlı ve kolay bir şekilde başlamasını sağlayan yerleşik VR araçlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır. TouchDesigner 3D motoru, Akademi ödüllü SOP’leri kullanarak prosedürel geometri modellemesi sunar. 

Ya da içe aktarma, animasyonlar, kameralar, dokular ve daha fazlasını destekleyerek geometriyi FBX formatında içe aktarın. Ayrıca, etkileşimli kontrol ve Gerçek Zamanlı performans malzemeleri ve ortam ışıkları ile geometrinizin 1000 örneğini değiştirmek ve dönüştürmek için sisteminizdeki GPU’dan yararlanın, TouchDesigner’a yeni bir işleme kalitesi sunar. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *