CorelCAD 2019 İndir

CorelCAD 2019 İndir

CorelCAD 2019, DWG belgelerini değiştirmenin yanı sıra açmanıza izin verecek etkileyici bir uygulamadır ve ayrıca...

CorelCAD 2019, DWG belgelerini değiştirmenin yanı sıra açmanıza izin verecek etkileyici bir uygulamadır ve ayrıca 2B ve 3B modelleri hassas ve ayrıntılı bir şekilde tasarlamanızı sağlar. Bu uygulama mühendisler ve programcılar tarafından tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

CorelCAD 2019 ile çizim tabletini ekleyebilir ve daha doğru modeller oluşturmak için kullanabilirsiniz, ancak farenizi ve klavyenizi kullanarak kamerayı kontrol edebilirsiniz. Yakınlaştırma, kaydırma ve taşıma seçeneklerinin yanı sıra, 3B veya 2,5B yapıları durumunda perspektifi değiştirebilir ve modeli başka bir açıdan görüntüleyebilirsiniz. 

Sayfada gezinmek ve değiştirmek istediğiniz parçaya hızlıca ulaşmak çok kolaydır. Ayrıca yaylar, dikdörtgenler ve çeşitli çizgi türleri gibi önceden tanımlanmış çok çeşitli şekiller ve yapılar arasından seçim yapabilirsiniz. Sonuçta CorelCAD 2019, DWG belgelerini değiştirmenin yanı sıra açmanıza izin veren etkileyici bir uygulamadır ve ayrıca 2B ve 3B modelleri hassas ve ayrıntılı bir şekilde tasarlamanızı sağlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *