Code 8 1080P Türkçe Dublaj İndir
Code 8 1080P Türkçe Dublaj İndir

Code 8 1080P Türkçe Dublaj İndir

Kod 8, Jeff Chan tarafından yönetilen 2019 Kanada bilim kurgu gerilim filmidir. Hasta annesine yardım...

Kod 8, Jeff Chan tarafından yönetilen 2019 Kanada bilim kurgu gerilim filmidir. Hasta annesine yardım etmesi gereken ve para toplaması için bir grup suçluyla çalışan süper güçlere sahip bir adamı konu içerir. Film, aynı adlı 2016 kısa filminin uzun metrajlı bir versiyonudur.

Reed, annesi ölürken, para, tıbbi erişim için umutsuzdur. Reed’e para ile Sutcliffe adında bir suç lordu yaklaşıyor. Küçük işler aksamadan tamamlanır. Bu arada Reed, Sutcliffe’nin arkadaşı Nia, Şifacı ve Reed’in annesini kurtarabilecek biriyle tanışır. Büyük soygun günü gelince, soygun başlangıçta bir aksama olmadan gider, ancak Reed’in bazı arkadaşları Sutcliffe çifte geçerken ölür. Reed, Sutcliffe’ye geri dönmek için Memur Park ile temasa geçer.

FİLMİN KONUSU :

Polisler ve Reed, Sutcliffe’nin saklanmasına baskın düzenlenir. Orada, Reed, Nia’nın Reed’in annesini iyileştirmeyi reddetme nedenini öğrenir. İyileşme yeteneğinin bir bedeli vardır. Şifacı her birini iyileştirdiğinde yaralanır ve Nia, Reed’in annesini ne kadar hasta olduğu göz önüne alındığında Reed’in annesini iyileştirmeye çalışırsa ölebilir. Reed, Nia ile bunun üzerinden geçmeye zorlar, ancak sonunda sürecin onun için ne kadar acı verici olduğunu gördükten sonra Nia’yı serbest bırakır. Reed, suçlarından dolayı kefaret etmek için kendisini teslim eder.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *