Captain America Civil War 1080P Türkçe Dublaj İndir
Captain America Civil War 1080P Türkçe Dublaj İndir

Captain America Civil War 1080P Türkçe Dublaj İndir

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Orijinali: Captain America: Civil War) aynı adlı Marvel Comics’in Civil Warçizgi romanserisinden uyarlanmış, 2016 yılında vizyona girmiş...

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Orijinali: Captain America: Civil War) aynı adlı Marvel Comics’in Civil Warçizgi romanserisinden uyarlanmış, 2016 yılında vizyona girmiş on üçüncü Marvel Sinematik EvreniBilim kurgu – Aksiyon ve Macera filmidir. Başrollerde Chris Evans ve Robert Downey Jr. vardır.

Konusu

“Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmezler’in yenilenmiş ekibinin lideri olarak görüyoruz.

Yenilmezler’in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *