Bricsys BricsCAD Platinum 2019 İndir
Bricsys BricsCAD Platinum 2019 İndir

Bricsys BricsCAD Platinum 2019 İndir

Bricsys BricsCAD Platinum 2019, AutoCAD’e en iyi alternatif olarak kabul edilen etkileyici bir uygulamadır. Çok geniş...

Bricsys BricsCAD Platinum 2019, AutoCAD’e en iyi alternatif olarak kabul edilen etkileyici bir uygulamadır. Çok geniş bir kullanım alanıyla daha geniş bir kitleye hitap eder. AutoCAD’den daha fazla endüstriyi hedefliyor. 

Bricsys BricsCAD Platinum 2019, Klasik sürüm, Pro sürüm ve Platin sürüm olan üç farklı tada sahiptir. DWG, DWF, DXF ve BMP vb. İçeren tüm ana CAD formatlarını destekler. 3B doğrudan modelleme yapabilir ve Bina Bilgi Modellemesi için destek sağlar. DWG modellerini hiyerarşik yapılarda organize edecek montaj modelleme özelliğine sahiptir, bu sayede bileşenlerin montajını sorunsuz bir şekilde oluşturmanıza izin verir. Ayrıca kaynak 2B modellerden ilişkisel 2B ve 3B çizim görünümleri de oluşturabilir. Kesin bir notla, Bricsys BricsCAD Platinum 2019’un AutoCAD’e en iyi alternatif olarak kabul edilen ve daha geniş bir kitleye hitap eden etkileyici bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *