Bigasoft Total Video Ücretsiz İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciBigasoft
  • Dilİngilizce
  • Boyut19.6MB
  • Versiyon.6.2.0.7269
Bigasoft Total Video Ücretsiz İndir

Bigasoft Total Video Ücretsiz İndir

Bigasoft Total Video Converter, kullanıcılarına filmlerini, videolarını, müzik videolarını istenen veya gerekli formatlara dönüştürmek için...

Bigasoft Total Video Converter, kullanıcılarına filmlerini, videolarını, müzik videolarını istenen veya gerekli formatlara dönüştürmek için bir platform sunmak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiş zarif bir uygulamadır. Uygulama, Avi, Mp4, 3Gp, Mkv, Wmv, Flv ve daha pek çok dönüştürme formatını desteklemektedir. Videolardan başka, uygulama aynı zamanda ses ortamını da dönüştürebilir, AAC, AC3, Wav, Wma, Mp3 ve diğerleri gibi çeşitli ses formatlarını da destekler. 

Bigasoft Total Video Converter, kullanıcıların ses formatlarını videolarından ayıklamasını veya ayırmasını sağlar. Ayırma ile kullanıcılar, çıkarılan ses dosyasını farklı projelerde veya iş akışlarında kullanabilirler. Uygulama, iPod, Blackberry, Apple Tv, PSP, Ps3, Xbox vb. Gibi çeşitli cihazlar için oynatmayı destekler. Kullanıcılar tek bir ortamda kesme, kırpma, klipleri birleştirme, efekt ekleme ve çok daha fazlası gibi standart video düzenlemelerini gerçekleştirebilir. Uygulama, istenen konfor ve esnekliği sağlamak için çeşitli seçenekler ve tercih ayarları sunar. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *