BackupAssist (v10.4.2) İndir
BackupAssist (v10.4.2) İndir

BackupAssist (v10.4.2) İndir

Backup Nedir ? Backup Türkçe yedekleme demektir. Bilgisayar veya sunucudaki dosyaların, veritabanlarının, yedeğini alma işlemine...

Backup Nedir ?

Backup Türkçe yedekleme demektir. Bilgisayar veya sunucudaki dosyaların, veritabanlarının, yedeğini alma işlemine BackUp denir. BackUp işlemi sistem sorunlarında veya olası donanım problemlerinde bilgisayardaki verilerin kaybolmaması için yapılır.
Bir ağda çalışıyor iseniz bilgisayarınızdaki bilgileri CD veya USB gibi bir ortama sıklıkla yedeklemeniz gerekir. Aynı şekilde WEB sitenizi de olası hacklenmelere karşı belirli periyotlarda yedeklemeniz bilgilerinizin korunması açısından sağlıklı olacaktır.

BackupAssit Ne İşe Yarar ? 

Küçük ve ortak ölçekli iş dünyasında hizmet vermek üzere kurulmuş olan Microsoft Windows Server, Windows Small Business Server, Hyper-V, Active Directory, Microsoft Exchange ve Microsoft SQL Server programları için etkili koruma sağlar. Oldukça kullanışlı olan bu program ile Windows işletim sistemindeki mevcut yedekleme araçlarını bütünleştirebilir ve geliştirebilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *