Autodesk Inventor Nastran 2020 İndir
Autodesk Inventor Nastran 2020 İndir

Autodesk Inventor Nastran 2020 İndir

Autodesk Inventor Nastran 2020, Sonlu elemanlar için bir analiz uygulamasıdır. Kullanıcılar, raporları ve performansı analiz etmek...

Autodesk Inventor Nastran 2020, Sonlu elemanlar için bir analiz uygulamasıdır. Kullanıcılar, raporları ve performansı analiz etmek için elementler üzerinde doğrusal ve doğrusal olmayan gerilme analizi yapabilir. 

Çeşitli mühendislik hatalarını ve problemlerini çözebilir. Kullanıcılar ayrıca sıcaklık dağılımını ve ısı akışını ölçme yeteneğine de sahiptir.

Autodesk Inventor Nastran 2020 güçlü ve gelişmiş bir simülasyon ve analiz uygulamasıdır ve yüksek işlem fonksiyonları ile kullanıcılara zaman kazandırır ve model montajının doğru simülasyonunu gerçekleştirir. 

Kullanıcılar gelişmiş analizler yapabilir ve Stres, Gerginlik, Deformasyon ve çok daha fazlası gibi farklı veri ve bilgileri çıkarabilirler. Autodesk Inventor Nastran 2020, FEA modellerini ve analiz çıktısını doğru bir şekilde kontrol etmek için editör araçlarına sahiptir. Uygulama, tüm işlevsel tasarım ve modüller ile FEA programına tam olarak entegre edilmiştir. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *