Auslogics BitReplica Ücretsiz İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciAuslogics
  • Dilİngilizce
  • Boyut6.10MB
  • Versiyon2.1.0.0
Auslogics BitReplica Ücretsiz İndir

Auslogics BitReplica Ücretsiz İndir

Auslogics BitReplica, resimler, belgeler, videolar ve diğer veriler dahil olmak üzere herhangi bir biçimde olabilecek...

Auslogics BitReplica, resimler, belgeler, videolar ve diğer veriler dahil olmak üzere herhangi bir biçimde olabilecek tüm önemli ve potansiyel olarak istenen dosyaları kaydetmek ve yedeklemek için mükemmel bir yaklaşımdır. sistemi. Yedekleri oluşturduktan sonra, tüm bu dosya ve klasörleri günlük kullanımınızdaki normal klasörler olarak kullanabilirsiniz.

Bu araç aynı zamanda, kameranızı bilgisayara bağlayarak yakaladığınız tüm fotoğraflarınızı kameranıza kaydetmenize olanak sağlar. Bu yazılımı kullanmanın asıl yararı, şimdi küresel bir dünyada bilgisayarınızın risk altında olabileceği veya herhangi bir virüs saldırısı olabileceğinden, bunu kullanarak bu gerginlikten kurtulabilirsiniz. 

Auslogics BitReplica ayrıca yedeklemeleri kaydetmek için HDD’leri, SSD’leri, USB flash sürücüleri ve diğer harici sürücüleri de destekler. Ayrıca bir yedekleme profili oluşturabilir ve hangi dosyaları hangi zamanda hangi zamanda yedeklemek istediğinizi kolayca belirleyebilirsiniz. Ayrıca klasörleri sık kullanılanlar olarak işaretleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *