Ashampoo Audio Recorder İndir
Ashampoo Audio Recorder İndir

Ashampoo Audio Recorder İndir

Ashampoo Audio Recorder, mikrofondan veya doğrudan ses kartınızdan ses içeriği kaydetmenizi sağlayacak etkileyici bir uygulamadır. Ortada...

Ashampoo Audio Recorder, mikrofondan veya doğrudan ses kartınızdan ses içeriği kaydetmenizi sağlayacak etkileyici bir uygulamadır. Ortada büyük bir mikrofon düğmesine sahip olan ve tıklandığında ses kaydetmeye başlayacak çok basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Sesi, pencerenin altındaki geleneksel Rec düğmesine tıklayarak da başlatabilirsiniz. 

Ashampoo Audio Recorder, ses dosyalarınızdaki istenmeyen kısımları kırpmanıza olanak tanıyan bir ses kesici olarak da kullanılır. Yukarıda da belirtildiği gibi, bu uygulama doğrudan sesi ses kartınızdan kaydedebilir; bu, YouTube videoları, filmler, sesli kitaplar ve sistem sesleri gibi oynadığınız hemen hemen her şeyi kaydedebileceğiniz anlamına gelir. wav, flac veya ogg vb. Bu uygulama, ses hızının bit hızının yanı sıra örnekleme hızını da ayarlamanıza olanak sağlar, ayrıca sesinizi stereo veya mono olarak seçmenize de izin verir. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *