Aseprite Ücretsiz İndir
  • Ücretsiz
  • Dilİngilizce
  • Boyut16.9MB
  • Versiyon1.2.16х64

Aseprite Ücretsiz İndir

Aseprite, piksel sanatı oluşturmanızı ve ayrıca görüntüleri çok çeşitli araçlar kullanarak düzenlemenizi sağlayacak etkileyici bir...

Aseprite, piksel sanatı oluşturmanızı ve ayrıca görüntüleri çok çeşitli araçlar kullanarak düzenlemenizi sağlayacak etkileyici bir animasyonlu hareketli düzenleme uygulamasıdır. Animasyonlar, multimedya oyunlarınızı video oyunları ve filmler gibi geliştirebilir. Efektlerin yanı sıra çoklu görüntüleri birleştirerek de yapılabilir ve Aseprite gibi bir uygulama ile yapılabilir. 

Aseprite, araçların yanı sıra simgelerden oluşan etkileyici ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. JPG, GIF, BMP, ASE, FLC ve daha fazlası gibi hemen hemen her türlü dosya formatını içe aktarabilirsiniz. Görüntüyü seçtikten sonra, geliştirme için çeşitli çizim araçları kullanmakta özgürsünüz. 

Çizgileri, geometrik şekilleri, püskürtme alanlarını ve daha fazlasını çizmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm fırçaları tutan bir araç çubuğu vardır. Aynı zamanda sayısız olasılığı genişleten renk paletleri sağlar. Birçok efektten birini uygulayarak görüntüleri tamamen değiştirebilir veya geliştirebilirsiniz. Ayrıca nesneleri yönetmenize izin veren uygulamalı bir katman yöneticisine sahiptir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *