Allegorithmic Substance Painter 2019 İndir
Allegorithmic Substance Painter 2019 İndir

Allegorithmic Substance Painter 2019 İndir

Allegorithmic Substance Painter 2019, 3B modellerde çok kısa bir sürede doku resimleri oluşturmak için kullanılan...

Allegorithmic Substance Painter 2019, 3B modellerde çok kısa bir sürede doku resimleri oluşturmak için kullanılan çok kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulama, çalışmanızı ve harita hazır malzeme ayarlarını değiştirmenizi sağlar. 

Yüksek çözünürlüklü boyamayı, harita fırça grevlerini ve bir modelin parçalarını düzenlemeyi destekler. Tabaka bazlı boyama işlemi ile iş akışı büyük ölçüde geliştirilmiştir. 

Allegorithmic Substance Painter 2019, dokularınız ve materyalleriniz hakkında kesin geri bildirim almak için resminizi Fiziksel tabanlı vitrinde yüklemenizi sağlayacak çok güçlü bir önizleme alanına sahiptir. Resminizi farklı bölümlere ayırabilir ve dokuları veya malzemeleri bunlarla eşleştirebilirsiniz. 

Bu uygulama tekstile çok kısa sürede başlatarak hemen sıfırdan 3D modeller oluşturmak için uygundur. Şablon gölgelendiriciyi kullanmanıza veya kendi ön ayarlarınızı içe aktarmanıza ve daha sonra üzerine boyayabileceğiniz özel kanallar oluşturmanıza olanak sağlar. 

Ayrıca, temel detayları modelinize uygulamanızı sağlayan partikül boyama özelliğini de destekler. Modellere toz izleri, cam yüz kılları ve yağmur efektleri ekleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *