Allegorithmic Substance Designer 2019 İndir
Allegorithmic Substance Designer 2019 İndir

Allegorithmic Substance Designer 2019 İndir

Allegorithmic Substance Designer 2019, bazı şaşırtıcı 3D animasyonları kolayca ve zahmetsizce oluşturmak için kullanılan etkileyici,...

Allegorithmic Substance Designer 2019, bazı şaşırtıcı 3D animasyonları kolayca ve zahmetsizce oluşturmak için kullanılan etkileyici, kullanışlı ve etkili bir uygulamadır. Güçlü alet ve fonksiyonların setini sağlayarak doku tasarımında ana ficus’a sahiptir. 

Allegorithmic Substance Designer 2019, bu uygulamayla kolayca çalışmanıza izin verecek çok iyi organize edilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Entegre kütüphane size tasarımı geliştirmek için kullanılabilecek çeşitli filtrelere ve fonksiyonlara erişim sağlarken, kullanıcı paketlerini görmenizi sağlayacak entegre bir gezgine sahiptir. 

Haritaları yüksek poligon ağlarından bükmenize ve doku haritalarında kullanmanıza yardımcı olacak yerleşik fırınlara sahiptir. Entegre PBR gölgelendiricisi ile bu uygulama, dokunun 3B ağda gerçek zamanlı önizlemesini sağlar. Dokuya uygulayabileceğiniz çeşitli efektlerin yanı sıra ayarlayabileceğiniz çeşitli farklı parametreler vardır. 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *