Adobe Photoshop CC 2019 İndir
Adobe Photoshop CC 2019 İndir

Adobe Photoshop CC 2019 İndir

Adobe Photoshop CC 2019, resimlerinizi profesyonelce düzenlemek için kullanılabilecek etkileyici bir uygulamadır. Adobe Photoshop’un popülaritesi benzersizdir...

Adobe Photoshop CC 2019, resimlerinizi profesyonelce düzenlemek için kullanılabilecek etkileyici bir uygulamadır. Adobe Photoshop’un popülaritesi benzersizdir ve tasarımcılar kadar profesyonel sanatçılar da fotoğraflarınızı düzenlemek için bu uygulamayı tercih eder. 

Adobe Photoshop CC 2019, kaliteden ödün vermeden size sınırsız görüntü işleme imkanı sunar. Akıllı otomatik düzeltme, HDR görüntüleme, renk yönetimi, animasyonlar, histogram paletleri, fırçalar, katman kontrolü ve doğru seçim araçları vb. Gibi etkileyici özelliklerin tümüne sahiptir. sapmalar, vinyet ve mercek çarpıklıkları vb.

Bu araçla renklerin ve boyaların / çizimlerin yönetimi bu faaliyetler için gerekli tüm araçlara sahip olduğu için çok kolay işler haline gelir. Adobe Photoshop CC 2019, en gelişmiş dijital görüntülemeyi tamamlamak için gelişmiş ve karmaşık araçlar içerir. Kullanıcıların içeriği fotoğraftan kaldırmasını ve göze çarpmayan bir sabitle değiştirmesini sağlamak için tasarlanan İçeriğe Uygun araçları var; bu sayede fotoğrafları istediğiniz şekilde rötuşlamanıza olanak tanıyor. 

Mercury Graphics Engine ile verimlilik büyük ölçüde artırılmıştır ve kullanıcıların görüntü ve video düzenlemelerini bazı etkileyici hızlarda gerçekleştirmelerini sağlar. Ton kontrolünü HDR görüntüleme ve tonlama ile de yönetebilirsiniz. Siyah beyaz dönüştürme özellikleri, fotoğraflarınızı zengin hazır ayar koleksiyonuyla renklendirmenize olanak sağlar.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *